türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
ABD Turu

AMERİKA TURU:

Tur ile gelen turistler genelde Amerika’nın neresini gezeceği konusunda kararsız kalırlar. Çünkü Amerika devasa bir ülke olup her yeri altın değerindedir. Amerika’da görülmesi gereken önemli yerler aşağıda listelenmiştir;

New york,

Boston,

Washington,

San Francisco,

Miami,

Los Angeles dır.

NEW YORK:

Amerika’nın en popüler ve kalabalık şehri olarak tarihe geçmiştir. Gökdelenlerin lüksün bir arada olduğu tam bir Amerikan şehridir.

Özgürlük Anıtı, Times Meydanı, Guggenheim Müzesi, Brooklyn Köprüsü ve Empire State binası New York’un mutlaka görülmelidir.

BOSTON:

Canlı şehir yaşamıyla ön plana çıkmaktadır. Farklı bir çekimi olmakla beraber turistlerin akımına uğramaktadır.

 Quincy Market, The Freedom Trail ve Fenway Park Boston’da mutlaka gidilip görülmesi gereken yerlerdir.

WASHİNGTON:

Amerika’nın başkentidir ve anıtlar şehri olarak anılır.Pentagon, Beyaz Saray ve Washinton Anıtı, Smithsonian Müzesi ve National Gallery mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir.

SAN FRANCİSCO:

Yarım adada kurulmuştur. Ülkenin en güzel şehirlerinden biri olmakla beraber antik tramvayları ile ünlüdür.

MİAMİ:

Benzersiz beyaz kumsalları ile turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden birisidir. sıcak iklimiyle tam bir sahil şehridir. Tatil keyfi için bulunmaz bir imkân.

LOS ANGELES:

İç içe geçmiş şehirler topluluğu olarak adlandırılır.Hollywood, Beverly Hills, Malibu, Sunset Bulvarı Amerika’da görülmesi gereken yerler arasındadır ve tüm bunların hepsi Los Angeles’tadır. Los Angeles ünlü gece hayatı ve yılın büyük kısmı güneşli olan bir cazibe merkezidir.

 

SAĞLAM BİLETile birlikte Amerika’yı gezmeye ne dersiniz? Yılların verdiği emekle ve profesyonel sağlam bilet ekibimiz ile turun farkına varacaksınız. Amerika’yı beraber turlayacağız ve rüya gibi anlar yaşayacağız. Sağlam bilet ile farkı yaşayın.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+