türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Bosna Turları

BOSNA HERSEK TURU:

Bosna hersek dünyanın başülkelerinden ve turistlerin akın ettiği ülkelerden birisidir. Yılda 15 milyondan fazla yerli ve yabancı turist Bosna hersek’e gitmektedir. En çok ziyaret edilen yerleri;

Hutovo blato,

Rakitnica nehri,

Travnik,

Saraybosna,

 

Hutovo blato:

Akdeniz kıyılarından biri olmaktadır ve suyu soğuktur. Tur boyunca kuşların ve vahşi yaşamın resimlerini çekmek mümkündür.

Rakitnica nehri:

Saraybosna’nın  35 km kadar uzağında yer almaktadır. Eşsiz güzelliği ve doğaseverlerin unutamayacağı bir yer olmakla beraber, dağcılık ve balıkçılık ünlü olmaktadır. Bosna’nın en çok dağ yürüyüşü yapılan yerlerinden birisidir.

Travnik:

Osmanlının göz bebeği her zaman travnik olmuştur. Bu yüzden bazı yerlerde hala Osmanlı şehirleri olarak yaşamaktadır. Vezirler şehri travnik olarak geçmektedir.

Travnik müzesi ve kalesi ünlüdür. Kalede dolaşarak travnik’ i kuşbakışı görmenizi mümkün kılmaktadır.

Saraybosna:

Avrupa’nın göz bebeği saray bosnadır. Bosna hersek’in başkentidir. Yılın her anında gezip görmek mümkündür.

 

Bosna Hersek turuna beraber katılmak ister misiniz? Siz müşterilerimize sağlam bilet olarak rüya gibi bir tur keyfi yaşatacağımızdan eminiz. Yılların verdiği tecrübe ile profesyonel rehberlerimiz ile unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız. Sağlam bilet ile turun farkına varacaksınız. Bosna Hersek’in tarihi kalıntılarını ve doğal güzelliklerini mükemmelliklerini izleyeceksiniz.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+