türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Bursa - Uludağ Turu

BURSA TURU

 

 

Bursa Türkiye’nin en kalabalık dördüncü şehridir. Tarihsel ve doğal zenginleriyle büyük önem taşımaktadır.

Bilinen en eski kalıntılar; Ilı pınarda bulunmaktadır. Yaklaşık 7bin yıllık kalıntılar vardır. Her sene binlerce turist Bursa’ya akın etmektedir. Genel olarak en çok ziyaret edilen turistik yerleri;  Uludağ, göl yazı, Mudanya, İznik, cumalı kıznık, ulu abat gölü, somuncu baba türbesi, ulu cami, yeşil türbedir. Pek çok tarihi türbe mescit cami ve tekkeleri bulunmaktadır.

 

Bursa’nın Osmanlı döneminde ilk başkent olması tarihi kalıntıların fazla olmasının en önemli sebeplerinden birisidir. Müzeleri ile bursa ön plana çıkmaktadır.

 Profesyonel rehberlerimizle unutulmaz bursa turu yaşayacaksınız. Senelerin emeğiyle siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç bildik. Sağlam bilet aracılığıyla turun farkına sizde varacaksınız. Tur eşliğinde ikramlarımızla bu işe senelerini vermiş ekibimizle mükemmel bir tur zevki yaşacağınıza garanti veriyoruz.

 

Tarihimize başkentlik yapmış yeşil bursa'yı, ulu cami yi, Türk Sanatlar müzesi'ni, Emir Sultan'ı, Uludağ'ı ve bir çok tarihi yerleri Sağlam Tur organizasyonu ile görmeye ne dersiniz?

Tecrübemiz sizin için.
© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+