türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Çanakkale Turu

ÇANAKKALE TURU

Çanakkale ülkemizin çok sayıda tarihi ve doğal güzellikleri bulunan ilçelerimizden birisidir. Kara hava ve deniz yoluyla ulaşım mümkün olmaktadır.

 

Çanakkale, binyıllar boyunca farklı toplumların egemenliğinde kalmış, gerek mimarisinde gerek yaşamda onlardan izler taşımaktadır.1970’li yıllardan itibaren ile yapılmaya başlayan ticarî yatırımlarla ildeki geleneksel toplum yapısı yerini hızla modernize kent olmuştur.

 

Ticarî yatırımlarla ulaşım kolaylaşmış ve şehrin görünümünün değişmesi böylece başlamıştır. Bugün Çanakkale Türkiye'nin en modern çevrelerindendir. 

 

İslamiyet’in son kalesi Çanakkale’yi sağlam bilet farkıyla yaşamak ister misiniz? O çetin günleri sizde hissedeceksiniz. Atalarımızın kanla kazandığı Çanakkale topraklarını görmek için sizi de turlarımıza davet ediyoruz.

 

Sağlam bilet olarak, Çanakkale turlarını günübirlik yâda konaklamalı olarak yapmaktayız. Profesyonel rehberler eşliğinde lüks arabalarda siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. Sağlam bilet ile farkı sizde göreceksiniz.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+