türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Dalyan Turu

DALYAN TURU

Dalyan Muğla’nın ortaca ilçesine bağlı bir beldedir. Yüzün üzerinde konaklama yeri bulunmaktadır. Tarihi yönden zengin olan dalyan turistlerin uğradığı işlek yerlerden birisidir.

 Dalyan’da 100’ün üzerinde konaklama yerleri, 20'nin üzerinde lokantalar, birçok seyahat acenteleri ve alışveriş yerleri bulunmaktadır.

 Tekne turları, sahil ve tarihi zenginliklerini görmek için bizi tercih etmeye ne dersiniz? Yılların verdiği emekle size en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Dalyanın serin sularında tekne turu, profesyonel rehberlerimiz ile turun farkına varacaksınız.

Sağlam bilet farkı ile turun keyfini çıkarın. Size en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bu turu özellikle dalyana ilk defa gelenlere tavsiye ederiz. Çünkü bu turla dalyanda nereleri gezebiliriz onun cevabını bulabilirsiniz.

Sizi unutamayacağınız bir tur keyfi yaşatacağız. caretta carettalarla , nil kaplumbağaları ile jeep safarileriyle dalyanı hep mükemmel bir yer olarak anımsayacaksınız.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+