türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Fethiye Turu

FETHİYE TURU

Fethiye Muğla’nın yönetim merkezlerinden biri olan önemli şehridir. Turizm açısından altın değeriyle olmakla beraber, turistlerin akın ettiği tarihi yerden biridir. Ölü deniz gibi eşi benzeri bulunmayan bir kumsalı vardır.Af Kule gibi dalış bakımından çok uygun yerlere sahiptir. Turizme açılmış birçok mağara mevcuttur. Doğal yapısı ile yamaç paraşütü gibi alternatif sporlar yapılmaktadır. Kelebekler vadisi ve Kabak Koyu gibi doğası bozulmamış çok özel bölgeler vardır. Günlük turlar ile 12 Adalar diye adlandırılan adalar en çok ziyaret edilen yerlerden birisidir.

Fethiye binlerce yıllık tarihe sahiptir. Fethiye’de mutlaka görmeniz gereken yerler, Letoon antik kenti, Patara antik kenti, Telmessos antik kenti, tlos antik kenti yer almaktadır.

Beraber Fethiye turuna katılmaya ne dersiniz? Fethi yenin eşsiz kumsalı ve tarihi alanlarını gelin beraber gezelim.  Sağlam bilet farkıyla Fethiye turunun keyfini çıkaracaksınız. Turlarımız özenle hazırlanmakta ve profesyonel ekibimizle en iyi hizmet vermektedir. Farkı bizimle göreceksiniz. © 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+