türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Fransa Turu

FRANSA TURU

Fransa diyince aklımıza direk Paris gelmektedir. Fakat Fransa’da görmeniz gereken tarihi yapısı ve mükemmel doğasıyla hareketli şehirler doludur. İşte Fransa turunda görmeniz gereken önemli yerler;

Strazburg,

Bordo,

Monte piller,

Lyon gezilmesi gereken yerlerden bir kaçıdır.

STRAZBURG:

Avrupa birliğinin başkenti olarak kabul edilen şehirdir. Yemekleri ile ünlüdür. Kentin içinden geçen nehirde dolaşabilir Noel pazarını da gezebilirsiniz.

BORDO:

Bordogeniş bir alışveriş alanı, sayısız cafe ve barları, canlı gece hayatı ve tarihi yerleri ile görülmesi gereken bir şehirdir. İyi şarapları ucuz fiyatlara tadabileceğiniz müthiş bir şehir.

MONTE PİLLER:

Harika Caferlere ev sahibi yapan mahalleler bulunmaktadır. Müthiş butik manzarasıyla kesinlikle gezilmesi gereken bir yer. Açık ve kapalı pazarlarına da mutlaka uğranmalıdır.

LYON:

Müthiş bir mutfağa, harika bir gece hayatına sahiptir. Ren ve sen şehrin içinden geçmektedir.

 

 

Müthiş bir Fransa turuna sağlam bilet ile gelmek ister misiniz? Yılların verdiği emekle ve profesyonel sağlam bilet ekibimizle rüya gibi bir Fransa deneyimi yaşayacaksınız. Strazburg’da yemeğe doyacak, bordo’da gezmenin ve Lyon’da gece hayatının ve sahil yürüyüşünün tadına varacaksınız. Sağlam bilet ile farkı göreceksiniz.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+