türsab tatil meleği

firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Hakkımızda

Hakkımızda                                                                

Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlar ile birleştiren SAĞLAM TUR SEYAHAT ACENTESİ, 2012 yılında Sağlam Taşımacılık Galeri Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi bünyesinde kurulmuş bir tur operatörüdür.

 

Amacımız, uçak biletinizi en güvenli ve sorunsuz biçimde almak aynı zamanda tatilin keyfini maksimum güven ve kalite anlayışı ile herkese yaşatabilmek…

 

Tecrübeli ve donanımlı çağrı merkezi kadromuz ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

ÖZLEDİKLERİNİZ ile BULUŞTURUYORUZ

 

Saglambilet.com üzerinden yurtiçi ve yurtdışı tüm havayolu şirketlerini bir arada bulabilir, uçak biletinizi temin edebilirsiniz.

 

"Bir Telefon ile uçak biletiniz cebinizde…"

 

SEVDİKLERİNİZ ile KEYİFLİ ANILAR için…

 

Saglambilet.com sizleri sevdiklerinizle mutlu anlara doğru bir yolculuğa çıkarıyor.Yurtiçi ve yurtdışı ekonomik tatil paketleri, otel rezervasyonları, ulaşım ve transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

TARİHİ GÜZELLİKLER ve SİZ … AYNI ALBÜMDESİNİZ…

 

Ülkemizin şahitlik ettiği muhteşem bir tarih ve bu tarihin barındırdığı sayısız güzellik. Deneyimli rehber kadromuz, lüx ve konforlu otobüslerimizle hizmetinizdeyiz.

 

ŞİRKETLERE ÖZEL

 

Yapacağınız bayii toplantılarında , motivasyon gezileri, kongre, seminer organizasyonlarında ; siz ihtiyaç ve isteklerinizi söyleyin, ayrıntıları bize bırakın…

 

SİZ İSTEYİN BİZ DAHA İYİSİNİ YAPALIM…

© 2013 Sağlam Bilet Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+