türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Isparta turu

ISPARTA TURU

Nüfus bakımında Türkiye’nin 29.cu şehri olan Isparta turizm yönünden zengin bir şehirdir. Her sene turistlerin akımına uğrayan Isparta Türkiye’de gezilmeye değer yerlerden birisidir.

  Antik kent olarak men tapınağı, hoyran adası ve kaya mezarlıklar bulunmaktadır.müze olarak Isparta müzesi, Uluborlu müzesi, yalvaç müzesi vardır.doğal güzellikler olarak Isparta vazgeçilmez bir olmasının yanı sıra, st.paul yürüyüş yolu yerli ve yabancı turistler için vazgeçilmez bir yer olduğu kesindir. Kış sporları içinde davraz kayak merkezi bulunmaktadır.

 

Isparta’nın güzelliklerini saymakla bitmez. Bu eğlenceye beraber katılmaya var mısınız? Sağlam bilet olarak Isparta turunu beraber yaşayalım.tecrübeli ekibimizle size rüya gibi bir tur keyfi yaşatacağımızdan şüpheniz olmasın. Yılların verdiği emekle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Sağlam bilet ile farkı göreceksiniz.

Isparta’yı tanıyacak bu mükemmel turumuzla asla unutamayacağınız anlar yaşatacağız. ikramlarımızla ve lüks otobüslerimizle turumuza sizide bekliyoruz. © 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+