türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
İstanbul,Kapadokya, Pamukkale Efes
1.gün  (Öğle Yemeği+Akşam Yemeği)
Ekibimiz sizi  havaalanından karşılayacak  ve  otele transferinizi sağlayacak. Sonrasın da sizlerle  öğle  yemeği  ve  sonrasın güzel bir boğaz turu yaparak, otele dönüş yapıyoruz.
 
2.gün   ( Kahvaltı+Öğle Yemeği+Akşam Yemeği)
Bugün kahvaltıdan sonra  İstanbul şehir turu başlayacak.
Ayasofya, Sultanahmet Camii, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı ve Eski Hipodrom: Öğle yemeği  Restaurant'ta servis edilecektir. 
İstanbul turu sonrası kapadokya'ya uçuş için havaalanına gidilecektir. Kapadokya varışta ekibimiz  sizi karşılayarak  otele transfer. Akşam yemeği ve Kapadokya da akşam keyfini çıkarın.
 
3.Gün  (Kahvaltı+Öğle Yemeği+Akşam Yemeği)
Bugün kahvaltının ardından Kapadokya turumuz başlayacaktır.
Devrent Vadisi, Monks Vadisi, Avanos, Göreme Açık Hava Müzesi, Mağara Kiliseler, Uçhisar Yerel Kapadokya öğle yemeği keyfini çıkarın.
 
Kapadokaya turundan  sonra akşam İzmir'e uçuş için havalanına transfer edecek. İzmir'de havalanın da ekibimiz sizi  karşılayacak  ve kuşadasında otele transfer den sonra  akşam yemeğinin tadını çıkarın.
 
4.Gün  (Kahvaltı+Öğle Yemeği+Akşam Yemeği)
Bugün kahvaltıdan sonra  Efes ve MeryemAna Antik kenti turu başlayacak. Akşam Pamukkale de otele yerleşiyoruz, ve güzel bir akşam yemeğinin tadını çıkarın.
 
5.Gün  (Kahvaltı+Öğle Yemeği+Akşam Yemeği)
Kahvaltıdan sonra Pamukkale Turu başlayacak.  Pamukkale Travertenleri, Kalsiyum Terasları'nda, Kamu Havuzları Hierapolis, Agora, Necrpolis, Roma Hamamı, tiyatro, Doğal Park ve Lake Antik Kenti, (izin yüzme).
Güzel bir pamukkale turunun ardın  havalanından   İstanbul'a gidiyoruz. İstanbul da ebikimiz sizleri  karşılayacak ve otel transferi. Akşam yemeği.
 
 
6.Gün  
Bugün kahvaltıdan sonra,  şehrin tadını çıkarmak sizler  için serbest zaman. Bizim tarafımızdan  uçuş süresine göre havalanına transfer edilecek.
 
Bizi tercih ettiğiniz için size  çok teşekkür ediyoruz.


© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+