türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
İtalya Turu

İTALYA TURU

İtalya güney Avrupa’da yer almakta olan bir ülkedir. Yardım sever sıcakkanlı insanları, karizmatik şehirleri ile bir başyapıt olmaya hak kazanmıştır.

İtalya’da gezilecek yerlerin başında Roma, Venedik, Torino, Milano, Napoli gibi yerler gelmektedir.

Fazla sayıda şehir görmek için İtalya turu vazgeçilmezdir. Türkiye’den uçakla yaklaşık 3 saat içerisinde İtalya’ya ulaşmış olacaksınız.

İtalya’nın en çok gezide tercih edilen yerlerden biriside pisa kulesidir. Gerçekten görülmeye değer bir yer olup yerli ve yabancı turistlerin akımı yılda ortalama 5 milyon olarak hesaplanmıştır.

İtalya’nın bir başka rüya şehri olan Roma’da gezilecek baş yerlerden birisidir. Tarih kokan bir şehir olmakla beraber, roma imparatorluğunun başyapıtları hala koruma altında sergilenmektedir.

Ve önemlisi İtalya’nın başyapıtı Venedik’i geçmeden olmaz. Venedik, dünyanın hiçbir yerinde olmayan ortama sahiptir. En romantik şehirler arasında yer alır.San MarcoMeydanı ünlüdür.

Bu eşsiz ülkeye bizim ile beraber gezmek ister misiniz?Sağlam bilet olarak Yılların verdiği tecrübe ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktayız. Profesyonel ekibimiz ile rüya gibi bir tur yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

İtalya’nın tarihi kokusunu âşıklar şehri Venedik’i size tattırmak istiyoruz. Sağlam bilet ile farkı göreceksiniz.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+