türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Kapadokya Balon

KAPADOKYA BALON

Kapadokya, sıcak hava balon turunun dünyada en çok yapıldığı ve eşsiz manzaraya sahip tek yeri. Balon turları havanın en uygun olduğu sabah saatlerinde gerçekleşmektedir. Yaklaşık 3 saatlik bir seremoniye sahip olan balon turu sabahın erkan saatlerinde otelinizden alınmanızla başlar. Balon uçuş alanına vardığınızda balonların şişirilmesini izlerken, sizlerin için hazırlamış aperatiflerinizi yiyebilirsiniz. Balon uçuşa hazır hale geldiğinde sepetlerde yerinizi alıyor ve eşsiz manzaranın yalnızca tadını çıkartmak için yükseliyorsunuz.

Yaklaşık 55 dakika ile 70 dakika arasında değişen standart uçuşun fiyatı kişi başı nakit ödemeler de 90 € olup, kredi kartı için ödeme kişi başı 100 €’dur.

Bu Fiyata;

 

Otelden alış-bırakış, Kahvaltı, Uçuş esnasındaki herhangi bir kaza olasılığına karşı sağlık sigortası, Yaklaşık 55 dakika ile 70 dakika arası sıcak hava bolunu uçuşu dahildir.

 

Yeryüzünün en güzel balon macerası için gelin, Kapadokya'da bize katılın.

 

Gerek peri bacalarının arasında süzülerek, gerekse muhteşem Kapadokya manzarasını yükseklerden izleyerek yaptığımız her uçuş başlı başına olağanüstü bir macera oluyor.

Kapadokya gerçekten de hayatınızın en harika deneyimi olacaktır.

 

Kapadokya da balon turu keyfini bizimle yaşamak ister misiniz?

Sağlam bilet olarak size en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Yılların verdiği deneyim ile siz müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi amaç edindik.

Kapadokya balon turu nun zevkini bizimle yaşayın. Profesyonel ekibimiz ile siz müşterilerimize rüya gibi bir tur yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+