türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Konya Turu

KONYA TURU

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden birisi olan Konya, ülkemizin başyapıtlarından birisidir. Doğal ve tarihsel yapılarıyla büyük önem taşıyan Konya, yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmez tur yerlerinden birisi olmaktadır. Çatalhöyük olarak bilinen tarihi yer UNESCO tarafından korumaya alınmıştır.

 

Kapalı havzasının merkezinde tuz gölü bulunmaktadır. Derinliği 12m civarındadır. Onun haricinde Beyşehir, Akşehir, suğla, ılgın, eğerli, ve yunak gölleri bulunmaktadır.

 

Ayrıca Mevlana müzesi, Alâeddin tepesi, Gibi tarihi yerler bulunmaktadır.

 

Konya tur keyfini sağlam bilet ile yaşamaya ne dersiniz? Yılların verdiği emekle profesyonel rehberlerimizle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedef biliriz. Sağlam bilet aracılığıyla farkı sizde göreceksiniz. turun rüya gibi geçeceğinden emin olabilirsiniz. Sağlam tur olarak müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

 

Sağlam bilet aracılığı ile  lüks otobüslerle turumuza başlamaktayız.araç içi ikramlarımızla ve eğlenceli yolculuğumuzla farkı bizim ile yaşayacaksınız.sağlamtur kalitesi  ve güvencesi ile farkı hissedeceksiniz.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+