türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Makedonya Turları

MAKEDONYA TURU:

Avrupa’nın küçük ülkelerinden birisidir. Seyir alanları ve etkinlik bölgeleriyle yerli ve yabancı birçok turistin akımına uğramıştır. Makedonya’da gezilecek önemli yerler aşağıda belirtilmiştir;

Üsküp,

Kokino alanı,

Ohrid gölü ,

Golem grad doğa alanıdır.

 

ÜSKÜP:

Makedonya kralı büyük İskender’in gösterişli heykeli tam olarak buradadır. Özellikle yaz günlerinde çevrede bulunmakta olan cafe, bar ve alışveriş merkezleri ve doğa güzelliklerini saymadan geçmek olmaz.

KOKİNO ALANI:

Oldukça ünlü olan arkeolojik alanlar vardır. Halka açık alan olarak hizmet vermektedir. Muhteşem güzellikleri izlemeniz için kokino mükemmel bir fırsattır.

OHRİD GÖLÜ:

Makedonya’nın tartışmasız en güzel yeridir ohrid gölü. Makedonya’nın tadına varmak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır.Ohrid Kalesi’de gezilecek yerlerden birisidir.

GOLEM GRAD:

Makedonya’nın en büyük ikinci gölü olarak bilinmektedir. Günümüzde bakır doğası ile harika kuş gözlemi yapılan bir yer olarak bilinmektedir.

 

Doğa harikaları ile ünlü Makedonya’yı beraber gezmek ister misiniz? Sağlam bilet olarak sizlere rüya gibi bir tur yaşatacağız.

Makedonya’nın tarihiyle doğa güzelliğinin bütünleştiği mistik havasını Sağlam bilet ile yaşamaya ne dersiniz? Bir kez bu farkı görmelisiniz. Sağlam bilet ile farkı yaşayın.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+