türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Pamukkale Balon

PAMUKKALE BALON

 

Turistlerin uğrak mekanı Pamukkale'de yapılabilecek en güzek aktivitelerden birine hazır olun. Pamukkale'de beyaz cennet olarak da adlandırılan travertenler ve üzerindeki Hierapolis antik kentinin gökyüzünden seyredilebileceği uçuşlar, her gün gündoğumu ve günbatımında gerçekleşmektedir. Siz değerli adrenalin tutkunu müşterilerimizi Pamukkale’de balon turu ziyafeti vermekteyiz. Pamukkale ve Karahayıt'ı kuş bakışı izlemek isteyen siz müşterilerimize mükemmel bir göz ziyafeti vermeye hazırlanıyoruz.

 

Toplam 2 bin 700 metre uzunluğunda, 600 metre genişliğinde ve 160 metre yüksekliğindeki, travertenler ve üzerindeki Hierapolis antik kentinin gökyüzünden seyredilebileceği uçuşlar ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

 

Hava koşulları ve görüntü olarak çok uygun olan Pamukkale'de günü balonda doğuracağız, balonda batıracağız. Doyumsuz bir görüntüye eşlik edeceksiniz. Ayrı bir zevk, fiyatları da çok cazip. Pamukkale turizmine büyük katkı sağlayan balon turunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

Bu heyecanı yaşamak isteyen müşterilerimizi sağlam bilete bekliyoruz. Yaşamınız boyunca en iyi balon turunun keyfini çıkarmanız için bizi tercih ediniz.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+