türsab tatil meleği
 Untitled Document
firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Pamukkale Paraşut

PAMUKKALE PARAŞÜT

 

Pamukkale’ de paraşüt parkurları, Çökelez Dağı ve  Ören Yerinde bulunmaktadır. Adrenalin merakı siz müşterilerimizi parkurlarımıza bekliyoruz. Sağlam bilet olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. Pamukkale'de yamaç paraşütü keyfini sağlam bilet ile yaşayın. Yılların tecrübesiyle bir baş yapıt haline gelen sağlam bilet,  sizi yamaç paraşütü turu ile bambaşka anlar yaşatacaktır. Sağlam bilet ile farkı görün. Pamukkale Denizliye 21 km uzaklıkta Çökelen Dağı eteklerinde yer almaktadır. Turistik bölge olduğu için bölgeye her türlü ulaşım şekli mümkündür. Ilıman iklimi ile yılın her mevsimi uçuş yapılabilmektedir.

 

Eski bir yerleşim bölgesi olan Pamukkale, kireçli sıcak suların çökmesiyle oluşan travertenleri ve tarihi kalıntılarıyla her yıl binlerce turistin geldiği ülkenin önemli turistik merkezlerindendir. Uçuş yapılabilen iki tepe bulunmaktadır. Yaz sıcağının en yoğun yaşandığı aylarda öğle saatlerinde hızlanan rüzgarla beraber oluşan sert türbülanslara dikkat edilmelidir. Yaz aylarında öğle saatlerin oluşan türbülanslar uçuşlar sırasında maksimum düzeyde dikkat ve kontrol gerektirmektedir. Sert rüzgarlarda kalkış pistinin bitiş noktasında türbülanslara rastlanabilir. Çapraz esen rüzgar kalkıştan hemen sonra paraşütte asimetrik kapanmalara neden olmaktadır. Ayrıca tepenin dik eğimde bitmesi başarılı bir kalkış için çok süratli bir koşu gerektirmektedir.

 

Siz de Pamukkale paraşüt keyfini Sağlam Bilet ayrıcalığı ile yaşayın.© 2013 Sağlam Tur Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+