türsab tatil meleği

firma-logolari firma-logolari
ONLINE BİLET
Evcil hayvan

Evcil Hayvan

 

Uçaklarımızda yolcu ile beraber taşınabilen evcil hayvanlar için tür ve sayı kısıtlamaları uygulanmaktadır.

 

Satın almış olduğunuz uçak biletlerinde yolcu ile beraber taşınabilecek evcil hayvanın kafesi ile birlikte toplam ağırlığının 6 kg geçmesi durumunda kargo departmanında taşınır. Kafesin üzerine yolcunun ve taşınan hayvanın isimlerini belirten bir etiket olmalıdır. Bütün bu uygulamalar ücrete tabidir.

 

Kabinde taşınacak evcil hayvanın, evcil hayvan sahibi tarafından temin edilen 45 x 35 x 23 cm ölçülerinde kafesi olmalıdır.

 

Yurtiçine uçuş yapacak olan evcil hayvanların sağlık karnesi, aşı belgesi ve kimliği, yurtdışına uçuş yapacak olan evcil hayvanların pasaport, sağlık karnesi, aşı belgesi ve kimliği bulunmalıdır. Belgeleri ve aşıları tam olmayan evcil hayvanlar taşınamaz.

 

Evcil hayvanınızın durumu şüpheli görünürse (saldırgan, hasta ve huzursuz vb.) havalimanı görevlileri tarafından uçuşa kabul edilmeyebilir.

 

Evcil hayvanınızı uçuş süresince kafesinden çıkartamazsınız.

 

Saglambilet.com hiçbir şekilde taşınan hayvanın uçuştan önce, uçuş sırasında veya sonrasında sağlık durumunun kötüleşmesinden dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

Evcil hayvanlar hakkında işlem yaptırmak için +90 258 261 10 60 / +90 554 543 03 93 numaralı Sağlam Bileti çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

© 2013 Sağlam Bilet Seyahat Acentası - Tüm Hakları Saklıdır.

sağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlarsağlam bilet, yurt içi turlar, yurt dışı turlar

Google+